Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Date A Live IV

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-04-08
Koniec emisji: -
MPAA: R

Date A Live IV

Date A Live 4th Season|Date A Live 4|Date A Live Iv|Date A Live Fourth Season|Dal 4|デート・ア・ライブⅳ
Czwarty sezon Date A Live.
Pomimo licznych wyzwań, które do tej pory przezwyciężył, misja Shidou Itsuka z Ratatoskr jest daleka od zakończenia. Odchodząc od swojej codziennej rutyny, Shidou spotyka głodującą kobietę leżącą na ulicy i w końcu jej pomaga. Gdy oboje przybyli do jej mieszkania, kobieta przedstawia się jako Nia Honjou – popularna artystka manga działająca pod pseudonimem. Jednak przechodząc od razu do pościgu, Nia ujawnia, że ​​jest również Duchem i jest świadoma tajnej operacji Shidou.

Zainteresowana zobaczeniem jego charyzmy z pierwszej ręki, Nia rzuca Shidou wyzwanie, by pozyskał ją na randce. Szukając okazji do zapieczętowania jej mocy, Shidou dowiaduje się więcej o Nii i jej historii z Deus Ex Machina Industries, nazwiskiem, które aż za dobrze zna...
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]