Rejestracja

Logowanie

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2021-07-07
Koniec emisji: 2021-09-22
MPAA: PG-13

Cheat Kusushi no Slow Life: Isekai ni Tsukurou Drugstore

Drug Store In Another World - The Slow Life Of A Cheat Pharmacist|Cheat Pharmacists Slow Life: Making A Drugstore In Another World|チート薬師のスローライフ~異世界に作ろうドラッグストア~|Drug Store In Another World: The Slow Life Of A Cheat Pharmacist

Pewnego dnia, korporacyjny niewolnik Reiji, nagle zostaje przeniesiony do innego świata. Wykorzystując otrzymane umiejętności do tworzenia lepszych eliksirów, zarobił mnóstwo pieniędzy, za które otworzył aptekę! Elf, który ma problemy z celowaniem z łuku? Daj mu trochę kropli do oczu! Smok, który zawsze niechcący zionie ogniem? Nie martw się, mamy dla ciebie syrop na kaszel! Nowe, zabawne i powolne życie Reiji’ego jako farmaceuty w wiejskiej aptece zaczyna się teraz!!!
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.