Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Bubble

Odcinki: 1
Czas odcinka: 140 min.
Typ: Movie
Status: Zakończone
Start emisji: 2022-04-28
Koniec emisji: 2022-04-28
MPAA: PG-13

Bubble

バブル
Akcja rozgrywa się w Tokio, w świecie, na który spadły ogromne bańki, łamiąc przy tym wszelkie prawa grawitacji. Odcięte od zewnętrznego świata Tokio przerodziło się w wielki plac zabaw dla osieroconej młodzieży, pełniąc rolę pola bitwy parkourowych walk.
Hibiki, młody as znany ze swojego niebezpiecznego stylu gry, pewnego dnia wykonuje lekkomyślny ruch i spada do grawitacyjnego morza.
Jego życie ratuje Uta, dziewczyna posiadająca tajemnicze moce. Para następnie słyszy unikalny dźwięk, który tylko oni mogą usłyszeć.
Dlaczego Uta pojawiła się przed Hibikim? Ich spotkanie prowadzi do objawienia, które zmieni świat.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]