Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Boogiepop wa Warawanai (2019)

Odcinki: 18
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2019-01-04
Koniec emisji: 2019-03-29
MPAA: R

Boogiepop wa Warawanai (2019)

Boogiepop Never Laughs|Boogiepop Doesnt Laugh|ブギーポップは笑わない|Boogiepop Never Laughs, Boogiepop Doesnt Laugh|Boogiepop And Others|Boogiepop Doesnt Laugh
Istnieje miejska legenda opowiadająca o shinigami, który może uwolnić ludzi od bólu. Ten Anioł Śmierci nazywa się - Boogiepop. A legendy są prawdziwe, Boogiepop jest prawdziwy. Gdy w Akademii Shinyo nagle zaczynają znikać studenci, policja zakłada, że to po prostu osoby uciekające na własną rękę. Jednak Nagi Kirima wie lepiej. Coś tajemniczego wisi w powietrzu. Czy to Boogiepop, czy coś jeszcze bardziej złowrogiego...?
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]