Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Blue Lock

Odcinki: 23
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Emitowany
Start emisji: 2022-10-09
Koniec emisji: 2023-03-19
MPAA: PG-13

Blue Lock


Japoński Związek Piłki Nożnej po przemyśleniu stanu dyscypliny w kraju zdecydował się na zatrudnienie tajemniczego i ekscentrycznego trenera, Jinpachiego Ego, by osiągnąć marzenie o zdobyciu Pucharu Świata. Wierząc, że Japonii brakuje głodnego goli, egoistycznego napastnika, Jinpachi inicjuje Blue Lock, przypominający więzienie ośrodek, w którym odizolowanych i postawionych przeciw sobie zostaje 300 napastników z japońskich szkół średnich. Ten, który przetrwa, zostanie napastnikiem reprezentacji kraju, podczas gdy pozostali zostaną z niej dożywotnio wykluczeni.
Wśród wybranych znajduje się Yoichi Isagi, napastnik, który nie zdołał wprowadzić swojej licealnej drużyny do finałów krajowych. Odkąd zamiast samemu strzelić bramkę, podał do kolegi, który spudłował, nie może przestać się zastanawiać, czy wynik byłby inny, gdyby tylko był bardziej egoistyczny. Korzystając z szansy, którą dał mu projekt Blue Lock, Yoichi zamierza pozbyć się wątpliwości i podążyć za swym największym pragnieniem – stać się najlepszym napastnikiem na świecie i poprowadzić Japonię do chwały na Mistrzostwach Świata.

Studio:

8Bit
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]