Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2022-01-01
Koniec emisji: 2022-03-31
MPAA: R

Arifureta Shokugyou de Sekai Saikyou 2

Arifureta: From Commonplace To Worlds Strongest 2nd Season|From Common Job Class To The Strongest In The World 2nd Season|Arifureta: From Commonplace To Worlds Strongest Season 2
Przeniesiony do innego świata i opuszczony przez dawnych przyjaciół, Hajime musiał podnieść się z dosłownego dna. To było w labiryncie, gdzie wzmocnił swoją słabą magię i znalazł kilka pięknych sojuszników.
Teraz po uratowaniu swoich kolegów z klasy, wyrusza do Erisen, aby eskortować Myu i jej matkę. Hajime będzie walczyć i pokona każdego, kogo musi, aby znaleźć drogę do domu — nawet jeśli będzie to sam Bóg!
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]