Rejestracja

Logowanie

Naruto: Movie 3 - Dai Koufun! Mikazuki Jima no Animaru Panikku Dattebayo!

Odcinki: 1
Czas odcinka: 95 min.
Typ: Movie
Status: Zakończone
Start emisji: 2006-08-05
Koniec emisji: 2006-08-05
MPAA: PG-13

Naruto: Movie 3 - Dai Koufun! Mikazuki Jima no Animaru Panikku Dattebayo!

Naruto The Movie 3: Guardians Of The Crescent Moon Kingdom|Naruto Movie Volume 3|Naruto: Gekijouban Naruto: Dai Koufun! Mikazuki-Jima No Animal Panic Datte Ba Yo!|劇場版|Naruto|-ナルト-|大興奮!みかづき島のアニマル騒動だってばよ
Naruto, Kakashi, Sakura i Lee mają za zadanie przetransportować podróżującego po świecie zepsutego księcia z kraju Księżyca (który znajduje się na wyspie Półksiężyca na południowym morzu) do jego ojczyzny. Władca kupuje cyrk i szczęśliwy wypływa, natomiast Kopiujący ninja i jego podopieczni ochraniają monarchę jak i jego nowy zakup. Trzej tajemniczy ninja mają zamiar pomieszać im szyki.

Podobne anime

Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.