Rejestracja

Logowanie

Naruto: Movie 2 - Daigekitotsu! Maboroshi no Chiteiiseki Dattebayo!

Odcinki: 1
Czas odcinka: 97 min.
Typ: Movie
Status: Zakończone
Start emisji: 2005-08-06
Koniec emisji: 2005-08-06
MPAA: PG-13

Naruto: Movie 2 - Daigekitotsu! Maboroshi no Chiteiiseki Dattebayo!

Naruto The Movie 2: Legend Of The Stone Of Gelel|Naruto The Movie Vol.2|Naruto Movie 2|Gekijouban Naruto|劇場版 Naruto 大激突!幻の地底遺跡だってばよ
Naruto, Sakura oraz z Shikamaru będąc na rutynowej misji napotykają nieznane siły pustoszące okolice. Wojownicy z którymi się mierzą są jak zombie pod dowództwem garstki ludzi mających moce i umiejetności porównywalne z technikami ninja, lecz ich siła pochodzi z innego źródła. Czego poszukuja ci wojownicy z innej krainy, skąd biorą moc i do czego jest im potrzebny tajemniczy przedmiot którego poszukują? Grupa młodych ninja będzie musiała odkryć całą prawdę kryjąca się motywami przeciwnika, a byc może zyskają silnego sprzymierzeńca.

Podobne anime

Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.