Rejestracja

Logowanie

Naruto: Movie 1 - Dai Katsugeki!! Yuki Hime Shinobu Houjou Dattebayo!

Odcinki: 1
Czas odcinka: 90 min.
Typ: Movie
Status: Zakończone
Start emisji: 2004-08-21
Koniec emisji: 2004-08-21
MPAA: PG-13

Naruto: Movie 1 - Dai Katsugeki!! Yuki Hime Shinobu Houjou Dattebayo!

Naruto The Movie: Ninja Clash In The Land Of Snow|Naruto: Daikatsugeki! Yukihime Ninpocho Dattebayo!|Naruto: Its The Snow Princess Ninja Art Book!|劇場版 Naruto 大活劇!雪姫忍法帖だってばよ!!|Naruto: Its The Snow Princess Ninja Art Book!
Naruto Uzumaki jest początkującym Ninja, mieszkającym w wiosce Konoha, należąca do Krainy Ognia. Jest Geninem, który niedawno ukończył Akademię Ninja, ale śni by stać się wielkim Hokage. Jego marzenia spełniają się, kiedy wyrusza na misję pod dowództwem Kakashiego wraz z Sasuke Uchiha i Sakurą Haruno. Ich zadanie polega na ochronie egocentrycznej aktorki Yukie Fujimi, która gra w filmie pt: The Adventures of Princess Fuun (Wind and Clouds). Finałowe sceny filmu mają być kręcone w Krainie Śniegu, która jest pokryta wiecznym lodem. Jest to mały kraj, ale dzięki Sousetsu Kazahana stał się bezpiecznym miejscem. Jednakże 10 lat temu stała się tragedia. Młodszy brat Sousetsu - Dotou Kazahana, wywołał bunt i przejął władzę w kraju. Sousetsu w chwili śmierci wręczył swojej jedynej córce - Koyuki wisiorek zrobiony z kryształów lodu. Naruto i cała drużyna zabierają marudzącą aktorkę do tej krainy. Po drodze zostają zaatakowani przez Ninja Śniegu i wychodzi na jaw związek między Yukie i Koyuki.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.