Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Monkey Magic

Odcinki: 13
Czas odcinka: 20 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 1998-09-20
Koniec emisji: 1998-12-13
MPAA: PG

Monkey Magic

モンキーマジック
Urodził się z kosmicznych płomieni… Kongo, małpa z kamienia, magicznie ożywiona.
Mając obsesję na punkcie nauki i chęci bycia wielkim, Kongo opuszcza swoją „rodzinę” na Górze Kwiatów Owoców w poszukiwaniu starożytnej wiedzy i tajemnej mądrości. Nie zadowalając się jedynie studiowaniem i nauką sztuk mistycznych, Kongo opanował magiczną chmurę odrzutową, pierwszą ze swoich wielkich broni.
Dzięki mocy Jet Cloud Kongo zyskuje mistrzostwo w powietrzu i wraca do swojego przybranego domu w samą porę. Ludzie pretendują do rodzinnego domu małp. Dzięki swojej Jet Cloud i nowo poznanej magicznej mądrości Kongo pokonuje ludzi i ogłasza się królem Kwiatowej Góry Owoców.
Ale w Niebiańskich Niebiosach bogowie są niespokojni. Małpa pokonująca ludzi i ogłaszająca się królem? Nie można na to pozwolić! Decydują, że małpy muszą otrzymać lekcję, więc atakują Kongo i wszystkie małpy z Flower Fruit Mountain.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]