Rejestracja

Logowanie

Kuroshitsuji: Book of Circus

Odcinki: 10
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2014-07-11
Koniec emisji: 2014-09-12
MPAA: R

Kuroshitsuji: Book of Circus

Black Butler: Book Of Circus|Kuroshitsuji Circus Hen|Kuroshitsuji Shin Series|Black Butler 3|Kuroshitsuji Iii|黒執事 Book Of Circus
Trzeci sezon anime Kuroshitsuji.Wydarzenia przedstawione w tym sezonie mają miejsce po 15 odcinku pierwszej serii, czyli po konkursie curry. Tym razem Ciel wraz z Sebatianem mają za zadanie rozwikłać sprawę zniknięć dzieci. Ich zaginięcia pokrywają się z dniami i miejscami, w których występuje Cyrk Noahs Ark. To czyni grupę cyrkową podejrzanymi. Hrabia Phantomhive postanawia dołączyć do ekipy cyrku, by rozwiązać tę sprawę.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.