Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Kuroshitsuji: Book of Circus

Odcinki: 10
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2014-07-11
Koniec emisji: 2014-09-12
MPAA: R

Kuroshitsuji: Book of Circus

Black Butler: Book Of Circus|Kuroshitsuji Circus Hen|Kuroshitsuji Shin Series|Black Butler 3|Kuroshitsuji Iii|黒執事 Book Of Circus
Akcja dzieje się w Anglii pod koniec XIX-wieku, Cyrk „Arka Noego” ożywia Londyn swoimi wspaniałymi i spektakularnymi akrobacjami. Jednakże tajemnicze zniknięcia dzieci z miast, do których zawitał cyrk, niepokoją królową. Wysyła ona swojego wiernego sługę, Ciela Phantomhivea, na misję śledczą, by odszukał zaginione dzieci. Ciel i jego demoniczny kamerdyner, Sebastian Michaelis, przenikają do cyrku przebrani za członków trupy, by zbadać i być może odkryć ich ukryty motyw.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]