Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Kowaremono II

Odcinki: 2
Czas odcinka: 30 min.
Typ: OVA
Status: Zakończone
Start emisji: 2001-08-25
Koniec emisji: 2001-11-25
MPAA: Rx

Kowaremono II

Kowaremono - Fragile Hearts|Sex Machine|Kowaremono - Heaven|Slave Doll 2|こわれもの|Ii
Aki, Andmaid (Android-Maid) stworzona w celu zbierania wysokiej jakości nasienia z całego świata. Dzięki szalonemu naukowcowi może teraz zmienić się w super bohaterkę!? Fabuła bardziej pokręcona niż poprzednio...
Aki miała już zostać złomem. Ale dzięki Profesorowi pracuje teraz w jego laboratorium. Pewnego dnia profesor poprosił Aki, aby została jego królikiem doświadczalnym dla jego badań. Aki miała zostać Super Andmaid, która chroni pokój na świecie. Właśnie w tym momencie w pobliżu zaczyna siać spustoszenie gigantyczny robot. Nadszedł czas, aby Super Andmaid Aki stanęła na wysokości zadania!! W końcu jednak zostaje schwytana. To, co czekało na Aki, obrończynię sprawiedliwości, to udręka i upokorzenie.

*Tekst automatycznie przetłumaczony

Gatunki:

Hentai
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]