Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

DokiDoki! Precure

Odcinki: 49
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Uzupełniany
Start emisji: 2013-02-03
Koniec emisji: 2014-01-26
MPAA: PG

DokiDoki! Precure

Dokidoki! Precure|Doki Doki! Precure|Doki Doki! Pretty Cure|ドキドキ!|プリキュア|Glitter Force Doki Doki

Gimnazjalistka Mana Aida jest znana ze swojej żywej pasji i życzliwego usposobienia, zwłaszcza przez swoje przyjaciółki Rikkę Hishikawę i Alice Yotsubę. Podczas gdy dziewczyny są na szkolnej wycieczce, pojawiają się nieziemscy złoczyńcy z „Królestwa Trumpa” i tworzą gigantyczne potwory z samolubnych pragnień cywilów, aby spowodować spustoszenie.
W środku znalezienia sposobu, aby zatrzymać zniszczenie, Mana spotyka „Cure Sword”, tajemniczy wojownik Precure. Jak Cure Sword angażuje się w walce z potworami, Mana spotyka Cure Sword wróżki sojuszników, którzy mówią jej, że ma również zdolność do przekształcenia się w wojownika siebie. Kiedy najeźdźcy Trump Kingdom zaczynają przewyższać Cure Sword, Mana bierze na pole bitwy z determinacją. Ona partnerzy z Sharuru, jedna z wróżek, i przekształca się w „Cure Heart” – Precure miłości.
W swoich próbach sprzymierzenia się z Cure Sword, Mana kończy się wciąganiem do walki Rikki i Alice, które współpracują z wróżką i przekształcają się odpowiednio w „Cure Diamond” i „Cure Rosetta”. Razem walczą z najeźdźcami z Królestwa Trumpa, aby chronić miłość na świecie przed zniszczeniem.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]