Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Digimon X-Evolution

Odcinki: 1
Czas odcinka: 80 min.
Typ: Movie
Status: Zakończone
Start emisji: 2005-01-03
Koniec emisji: -
MPAA: PG-13

Digimon X-Evolution

Digital Monster X-Evolution|Digimon X|Digital Monster X-Evolution: 13 Royal Knights|デジタルモンスター|ゼヴォリューション
Wirtualny świat został stworzony przez dzisiejszą sieć o nazwie Digital World. Narodził się Cyfrowy Potwór, który jest cyfrowym obiektem życia, a komputer hosta Yggdrasil zarządzał różnymi obszarami Cyfrowego Świata. Opracował jednak program strachu X, aby wyeliminować wszystkie Digimon w starym świecie i stworzyć nowy cyfrowy świat tylko dla niektórych Digimonów... Teraz największy kryzys kiedykolwiek zbliża się do cyfrowego świata.
X-Digimon, nowy rodzaj cyfrowego potwora, jest ścigany przez Królewskich Rycerzy, którzy chronią cyfrowe światy. Ich mistrz, nadzorca sieci Yggdrasil, stara się uruchomić projekt Ark, aby odnowić cyfrowe światy i stworzyć nowego Digimona, ale kosztem całego innego cyfrowego życia. Ten nowy X-Digimon będzie szukał odpowiedzi na temat swojego istnienia, starając się chronić życie wszystkich Digimonów, a tym samym na zawsze zmieni światy cyfrowe.
(Źródło: ANN)

*Tekst automatycznie przetłumaczony
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]