Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

Brave Fire S0.9

Odcinki: 1
Czas odcinka: 6 min.
Typ: Special
Status: Zakończone
Start emisji: 1987-04-29
Koniec emisji: -
MPAA:

Brave Fire S0.9

ブレイブファイヤーs0・9
Praca ta została zgłoszona w specjalnym konkursie animacyjnym w ramach projektu PR dla firmy energetycznej, ale niestety nie została przyjęta. Powód jest bardzo jasny: miejscem akcji jest wyczerpana ziemia. Nie mogło być bardziej pouczającej scenerii dla firmy energetycznej, która wykorzystuje ogromne ilości zasobów Ziemi. Dodatkowo odkryty przez głównego bohatera robot-dziewczyna potrafi magazynować światło słoneczne i przetwarzać je na energię; innymi słowy, robot nie wymaga firmy produkującej energię. Oprócz tego robot niszczy się, aby chronić istniejący system generowania energii słonecznej w kosmosie.
Nieudany wynik konkursu na Tezukę Osamu był naturalny i jasne jest, że stworzył ten utwór, ponieważ był to celowy, ponieważ przez cały czas zarządzał wszystkim, od oryginalnej historii po scenariusz, animację, narrację itp. wiedząc, że konkurs był sponsorowany przez firmę energetyczną.
(Źródło: tezukaosamu.net)

*Tekst automatycznie przetłumaczony
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]