Rejestracja

Logowanie

Boku no Hero Academia 2nd Season: Hero Note

Odcinki: 1
Czas odcinka: 23 min.
Typ: Special
Status: Zakończone
Start emisji: 2017-03-25
Koniec emisji: 2017-03-25
MPAA: PG-13

Boku no Hero Academia 2nd Season: Hero Note

My Hero Academia Season 2: Hero Notebook|Boku No Hero Academia Recap|Boku No Hero Academia 13.5|僕のヒーローアカデミア 2ndシーズン ヒーローノート
Jednoodcinkowe przypomnienie wydarzeń z pierwszego sezonu Boku no Hero Academia wyemitowane w tydzień przed rozpoczęciem emisji sezonu drugiego.
Izuku Midoriya od dzieciństwa był wyśmiewany z powodu braku jakichkolwiek nadnaturalnych zdolności, co w obecnych czasach jest niezwykle rzadkim przypadkiem w świecie pełnym bohaterów. Mimo to, dzięki wsparciu wielu ludzi, udało mu się przezwyciężyć tę przeszkodę i dostać się do wymarzonej szkoły, którą skończyło wielu najlepszych z najlepszych.
Copyright © 2021 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.