Rejestracja

Logowanie

Zapomniałeś hasła?

Przywrócenie hasła

100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru

Odcinki: 12
Czas odcinka: 23 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2020-10-02
Koniec emisji: 2020-12-18
MPAA: PG-13

100-man no Inochi no Ue ni Ore wa Tatteiru

Im Standing On 1|000|000 Lives.|Im Standing On 1,000,000 Lives.|1000000 Lives|100万の命の上に俺は立っている|Im Standing On 1,000,000 Lives.
Yotsuya Yuusuke wraz ze swoimi koleżankami z klasy zostaje przeniesiony do dziwnego i nieznanego świata zamieszkałego przez mitologiczne stworzenia. Jakby tego było mało, zaraz po tym spotykają gościa wołającego na siebie „Mistrz Gry”, który daje im misję z limitem czasu. Naszej drużynie zostają przypisane role rodem z gier: Mag... Wojownik... A żeby fabuła miała smaczek, nasz główny bohater zostaje... rolnikiem! Tak oto zaczyna się ich przygoda pełna questów, aby utrzymać się przy życiu w tym świecie fantasy i ochronić prawdziwy świat.
Copyright © 2022 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
Kontakt z administarcją strony: [email protected]