Gekitou! Crush Gear Turbo

Po stracie prawie wszystkich członków Klub Tobita Crush Gear stoi w obliczu wyginięcia. Kouya, który marzy o tym, by zostać Crush Gear Fighting Champion, nie chce widzieć klubu wymarłego i zrobi wszystko, aby utrzymać klub i zostać mistrzem Cush Gear.

Kuroshitsuji Special

Odcinek specjalny pierwszej serii anime Kuroshitsuji.
Ciel musi zorganizować przedstawienie dla dzieci, na podstawie znanej sztuki Hamlet. Aktorami mają być wszystkie postacie, które Ciel dotychczas spotkał. Niestety, występ wymyka się z pod kontrolii...

Kekkai Sensen: Soresaemo Saitei de Saikou na Hibi

Podsumowanie odcinków 1-10 pierwszego sezonu Kekkai Sensen.

Gogo no Kouchou: Junai Mellow yori

Yayoi jest piękną żoną, ale też samotną, bo jej mąż codziennie pracuje do późna. Jej jedyną pociechą jest fantazja do czasu, gdy zakochany w niej chłopak przyłapuje ją na intymnej zabawie.

Ladyspo

The anime is a science-fiction comedy where various pro sports bounty hunters fight each other in sporting events. The story centers on Arigetti, Korupi, and Sabina, three women in a team who participate in various sports.

Phantom: The Animation

Czasami mamy pecha znaleźć się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Takiego pecha ma główny bohater - Zwei, który jest zwykłym uczniem, a zarazem świadkiem morderstwa. Próbuje uciec z miejsca zbrodni, ale ostatecznie nie ma szans w starciu z zabójcą. Zostaje porwany i zwerbowany do działań w syndykacie. Po obudzeniu rozumie, że wszystkie jego wspomnienia zostały zabrane. Co gorsza, zostaje postawiony przed wyborem - praca dla organizacji lub śmierć? Rozpaczliwa chęć życia sprawia, że wybiera rolę oprawcy. Szkoli go Ein, która jest elitarnym zabójcą o kryptonimie "Phantom".
Misje budzą ukryte pragnienia bohaterów, aby żyć normalnie: być wolnym, mieć własne wspomnienia, uczucia i po prostu cieszyć się każdą chwilą życia, która zarazem może być tą ostatnią.

Guilty Crown: Lost Christmas

Akcja rozgrywa się 10 lat przed wydarzeniami z Guilty Crown. Wybucha epidemia nieznanego wirusa zwanego „Stracone Święta”. Tajemniczy Scrooge, posiadający „Zdolność Króla" ucieka z ośrodka badawczego, gdzie został zamknięty jako przedmiot eksperymentów.

Hayate no Gotoku!!

Każdy chyba pamięta jak to zadłużony (z winy rodziców) chłopak Hayate stał się lokajem niewiarygodnie bogatej panienki Sanzenin Nagi. Jeśli myślicie że twórcy wykorzystali już wszystkie pomysły to się mylicie. Miłość Nagi do Hayate nadal trwa lecz będzie miała dwie konkurentki, które będą zaciekle walczyły o serce młodziana. Oczywiście nie może się obyć bez nowych postaci oraz szerszego przedstawienia bohaterów, których już poznaliśmy.

Hi.Me.Go.To

Tomomi i Takashi są uczniami liceum próbującymi wykonać kolejny krok ku swojej dorosłości - utrata dziewictwa. Jednak brak namiętności ze strony Takashiego wprowadza zamęt w ich związek. Pewnego razu, gdy jadą do szkoły, Takshi zauważa, jak pewna kobieta pozwala się molestować, jak się okazuje jest to ich nauczycielka, pani Misaki. Nauczycielka chce wprowadzić Takashiego w życie seksualne i niedługo po tym rozpoczyna się ich romans.

Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.