Kamisama Hajimemashita: Kako-hen

Nanami staje się bezdomna po tym, jak jej ojciec popadł w hazardowe długi i uciekł, pozostawiając córkę samą. Wieczorem tego samego dnia bohaterka spotyka w parku dziwnego człowieka, którego ratuje przed atakiem psa. W zamian za ratunek, mężczyzna ten oferuje jej w ramach podziękowania jego własny dom, a ona, ponieważ nie ma dokąd pójść, przyjmuje jego ofertę. Gdy w końcu znajduje podany jej adres, jest zaskoczona faktem, że nie jest to dom jako taki, ale niewielka świątynia. Na miejscu witają ją Onikiri, Kotetsu i Tomoe, którzy również w świątyni mieszkają. Nanami wkrótce orientuje się, że mężczyzna, którego spotkała, był ziemskim bóstwem, a ona została przez niego wyznaczona na jego zastępstwo. Początkowo Nanami jest niechętna co do objęcia nowej roli, lecz mieszkając z Tomoe, Onikiri i Kotetsu, powoli zaczyna rozumieć zadanie jakie jej powierzono. Ciężko pracuje, by utrzymać swój status, jako że wiele innych ziemskich bóstw nie jest zadowolonych z faktu, iż człowiek stał się bogiem i nie akceptują jej w swoim gronie.

Golden Kamuy

W Hokkaido, Sugimoto przetrwał wojnę rosyjsko-japońską ery Meiji. Podczas wojny zwany „Nieśmiertelny Sugimoto”, poszukuje teraz bogactw obiecanych przez gorączkę złota w nadziei ocalenia wdowy po zmarłym kompanie z czasów wojny. Podczas jego łowów o złoto, znajduje wskazówki prowadzące do ukrytej kryjówki wypełnionej złotym surowcem przez zdeprawowanych kryminalistów. Łącząc siły z dziewczyną imieniem Ashiripa, która uratowała jego życie przed surowym klimatem północy, narażają się na niebezpieczną przygodę w wyścigu przeciwko kryminalistom również szukającym ukrytego skarbu.

Rosario to Vampire

Tsukune z powodu niskich stopni grozi powtarzanie klasy, lecz jego ojciec znajduje rozwiązanie w postaci innej szkoły. Gdy bohater udaje się do nowej placówki, okazuje się, że jest ona przeznaczona dla....POTWORÓW. Już pierwszego dnia poznaje piękną dziewczynę, która okazuje się być wampirem. Jak poradzi sobie wśród nienawidzących ludzi istot, przekonajcie się sami.

Hakata Tonkotsu Ramens

Miejscem akcji anime jest spokojne i niegroźne z pozoru miasto Fukuoka, ale mało kto wie, że miasto te mieści w sobie całkiem inny świat zamieszkały przez dość osobliwe postacie takie jak różnego rodzaju profesjonalni zabójcy, informatorzy, detektywi, osoby zajmujące się zemstą na zlecenie i tym podobni. Jest nawet legenda mówiąca, że mieszka tu również ,,Zabójca zawodowych zabójców'', który pojawia się, gdy sprawy w mieście zaczynają wymykać się spod kontroli.

Ergo Proxy

W bliżej niesprecyzowanej przyszłości ludzkość zostaje zmuszona do życia w odizolowanym od reszty świata kopuło­-mieście Romdo, radzącym sobie z trudnym klimatem dzięki zaawansowanej technologii. Zamieszkujący je ludzie są stale kontrolowani, począwszy od rejestrowania wszelkich ich czynów, po tak prozaiczne sprawy jak monitorowanie pulsu. Mimo ścisłego nadzoru pojawiają się problemy: wśród robotów­-pomocników panuje zaraźliwy „wirus”, sprawiający, że stają się one bardziej ludzkie, budzi się w nich tożsamość i zaczynają mieć własne potrzeby, inne niż służenie ludziom, dla których zostały stworzone. Częściej niż rzadziej wirus wywołuje agresję wobec ich twórców, ludzi. Na domiar złego w miescie pojawia się dziwny humanoidalny stwór.

Amaenaide yo!!

Ikko Satonaka to kandydat na buddyjskiego mnicha. Jest za głupi, by celować w recytowaniu sutr czy nauce i za leniwy, by przydawać się do codziennych prac. Pewnie dlatego rodzice odesłali go w diabły, do świątyni Saien, której przełożoną jest jego babka, Jotoku. Ale Ikko ma jeden niezaprzeczalny talent – niezrównaną moc egzorcyzmowania duchów. Jednak aby ją obudzić, potrzebny jest striptiz… Tak, dobrze usłyszeliście. Striptiz. I żeby wszystko było jasne: w nowej świątyni, poza Ikko i jego babką, jest jeszcze szóstka młodych mniszek, które mają skłonności do popadania w kłopoty z najrozmaitszymi duchami…(Źródło: tanuki)

Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.