K: Seven Stories Movie 1 - R:B - Blaze

Film rozpoczynające serię filmów o losach siedmiu królów.

Makai Senki Disgaea

Z najciemniejszych domen innego wymiaru pojawia się historia Laharl, syna przełożonego demonów i jego dwóch sidekicksów: niegrzecznego sługi i anielskiej zabójczyni. Budząc się z dwuletniej dżumy wywołanej przez truciznę Laharl dowiaduje się o haniebnej śmierci swego ojca. Młody przełożony kompletuje wiernych towarzyszy i wyrusza po artefakt, który oficjalnie uczyni go władcą. Anime jest oparte o popularną grę przygodową pt. ''Disgaea''.

Tokyo ESP

Bohaterką anime jest Rinka, biedna uczennica liceum, mieszkająca ze swoim ojcem w Tokio. Wracając do domu ze szkoły, dziewczyna zauważa latającego pingwina. Goniąc go, dochodzi do szczytu New Tokyo Tower, gdzie nagle przed Rinką pojawia się stado złotych rybek, z których jedna przelatuje przez jej ciało. Od tej pory dziewczyna posiada zdolności wykraczające poza możliwości normalnego człowieka - umiejętność przechodzenia przez różne obiekty stałe.

Golden Boy

Kintarou Oe, lat dwadzieścia pięć. Wyrzucony z wydziału prawa na Uniwersytecie Tokijskim, przedtem zdążył jednak zdać testy pozwalające mu podjąć pracę. Od tego czasu bez ustanku zmienia pracodawców, ucząc się życia. Jadąc na swoim ulubionym rowerze przemierza wzdłuż i wszerz całą Japonię. Być może któregoś dnia uratuje kraj, albo cały świat?  Tym krótkim epilogiem pierwszego odcinka można określić ogólny zarys fabuły"Goldenboy". Nie jest ona ciągła, każdy z sześciu odcinków opowiada osobny epizod z życia Kintarou, w każdym spotyka on jakąś dziewczynę.

Akebi no Hana: Maho

Naoki opuścił miasto na pewien czas, pozostawiając swoją ukochaną dziewczynę Maho, która obiecuje poczekać na niego. Wkrótce Naoki, dowiaduje się, że Maho go zdradza...

Aku no Onna Kanbu

Księżniczka zostaje ukarana przez jej sługę, przejęta przez zaklęcie, które czyni ją posłuszną każdemu rozkazowi. Księżniczka zmuszona jest do seksu i masturbowania się przed nim, podczas gdy próbuje zdobyć swój tron.

Devil Survivor 2 The Animation

Nicaea czyli tajemnicza aplikacja, która zyskała sobie wielką popularność za sprawą dostarczania jej użytkownikom materiałów wideo ze śmierciami ich przyjaciół. Taką właśnie wiadomość otrzymali główni bohaterowie, Hibiki Kuze i Daichi Shijima oraz Io Nitta. Mieli oni zginąć w wypadku metra. Gdy już nastało nieuniknione, Nicaea dała im drugą szansę. Zadała proste pytanie: czy chcą dalej żyć, czy może umrzeć? Odpowiedź była dla każdego wiadoma i tak po wybraniu dalszego życia zostali oni wciągnięci w coś, co przerosło ich najśmielsze oczekiwania. 

Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.