Kuutei Dragons
Odcinek: 12

Załoga statku powietrznego Queen Zaza ma za zadanie polować na smoki. W poszukiwaniu najrzadszych okazów podróżują po całym świecie. Jednak praca jest równie niebezpieczna co rentowna. Z reguły smoki nie atakują ludzi, jednak są od tej reguły wyjątki.

Mugen no Juunin: Immortal
Odcinek: 19

Manji jest nieśmiertelnym szermierzem, który został przeklęty życiem wiecznym. Zmęczył się życiem z całą śmiercią, którą stworzył. Nie ma innych umiejętności niż zabijanie, dlatego tworzy plan odzyskania śmiertelności: zabije stu złych ludzi za każdego dobrego, którego zabił. Stara wiedźma, która dotknęła Manji nieśmiertelnością, zgadza się z propozycją Manji i Manji jest na swojej drodze, aby zabić tysiąc złych ludzi. W swojej podróży poznaje młodą dziewczynę Rin, która zemści się na walce przeciwko szkole miecza, której członkowie wymordowali rodzinę Rin. Rin i Manji podróżują razem, mając nadzieję na pokój. Na ich drodze jest wielu różnych wrogów. Rin i Manji są prawie nieustannie atakowani i muszą nauczyć się żyć, unikając zemsty.

Hatena☆Illusion
Odcinek: 6

Fabuła skupia się na nastoletnim Makoto Shiranui, który pragnie zostać pomocnikiem Mamoru Hoshisato, sławnego magika i jednocześnie przyjaciela jego rodziców.Od zawsze oglądał występy Mamoru i jego żony Maive. W dzieciństwie przyjaźnił się z ich córką Kaną (pseudonim Hatena). Makoto przybywa do rezydencji Hoshisato i zostaje przywitany przez lokaja Jeevesa i służącą Emmę. Po wielu latach ponownie spotyka Hatenę, ale okazuje się, że nie są już przyjaciółmi.

Show By Rock!! Mashumairesh!!
Odcinek: 6

New Show by Rock!! TV Series featuring the new band Mashumairesh!!.

ARP Backstage Pass
Odcinek: 4

ARP (Artists Republic Production) to grupa taneczno-wokalna, która organizuje występy na żywo – śpiewając, tańcząc i interaktywnie rozmawiając z publicznością. Członkami grupy są: (przystojny) lider Shinji, utalentowany tancerz Leon i członkowie duetu Rebel Cross – Daiya oraz Rage.

Aikatsu Friends!: Kagayaki no Jewel
Odcinek: 6

Historia rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach z Aikatsu Friends! Aine Yuki oraz Mio Minato, będące już w liceum, pewnego dnia spotykają tajemniczą idolke, która spadła im prosto z kosmosu. Hibiki Tensho prosi dwie główne bohaterki o przysługę i razem brną przez świat, który nagle postanowił obdarować idolki sukienkami zrobionymi z kryształów.

Housekishou Richard-shi no Nazo Kantei
Odcinek: 6

Seria ta skupia się na przystojnym rzeczoznawcy biżuterii, Richardzie Ranashinha Dvorpianie, oraz bystrym i wesołym studencie, Seigim Nakacie, którzy odkrywają ukryte wiadomości kryjące się w klejnotach.

Oshi ga Budoukan Ittekuretara Shinu
Odcinek: 6

Fabuła opowiada o dziewczynie nazywanej Eripiyo, która jest fanką z prawdziwego zdarzenia. Obiektem jej uwielbienia jest Maina – nieśmiała i nisko oceniania członkini mało znaczącej grupy idolek o nazwie Cham Jam. Jej miłość jest tak silna, iż na jednym z koncertów dostała krwotoku z nosa. Eripio zarzeka się, że Maina może liczyć na jej bezgraniczne wsparcie, aż ta odniesie sukces i wystąpi w Budokanie.

Uchi Tama?! Uchi no Tama Shirimasen ka?
Odcinek: 6

Chodząc po miastach w Japonii, często można było spotkać ulotki ze zdjęciem kota i jego złamanym ogonem oraz napisem: Widziałeś Tama?. Pewnego razu po mieście przechadzał się chłopiec, który nie do końca był taki zwyczajny, ponieważ ten miał kocie uszy... Oto historia Tamy i jego przyjaciół, w której wszyscy przybierają ludzką postać i psocą, gdzie by tylko poszli.

Miru Tights: Cosplay Satsuei Tights
Odcinek: 1

Special included in the Blu-ray/DVD volume.

Ren accompanies Yua to attend a photoshoot to model for an illustrator. To calm the girls nerves, Homi runs a practice shoot.

Haikara-san ga Tooru Movie 1: Benio, Hana no 17-sai
Odcinek: 1

Benio „Haikara­‑san” Hanamura nie dość, że jest chłopczycą, to na dodatek żywo interesuje się prawami kobiet. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to że przyszło jej żyć w Tokyo ery Taishou (1912­‑1926), gdy obowiązuje tradycyjny wizerunek kobiety, a aranżowane małżeństwa są normą. Dziewczyna wychowywana od maleńkości przez ojca, wysokiego rangą wojskowego, za nic ma chodzenie w kimonie czy obowiązki domowe. W wolnym czasie woli zajmować się nauką kendo, literaturą czy piciem sake. Ma dwójkę oddanych przyjaciół – kobiecą i piękną Tamaki, której również zależy na poprawie sytuacji kobiet, oraz Ranmaru, który ma występować w teatrze kabuki, przez co łatwiej jest mu zrozumieć kobiecą naturę.

Haikara-san ga Tooru Movie 2: Hana no Tokyo Dai Roman
Odcinek: 1

Historia opowiada o Benio „Haikara-san” Hanamurze, która straciła matkę, gdy była bardzo młoda i została wychowana przez ojca, wysokiego rangą urzędnika japońskiej armii. W rezultacie wyrosła na chłopca - w przeciwieństwie do tradycyjnych japońskich wyobrażeń o kobiecości, studiuje kendo, pije sake, ubiera się w dziwaczne zachodnie stroje zamiast tradycyjnego kimona i nie jest tak zainteresowana pracami domowymi, jak literaturą. Odrzuca także pomysł aranżowania małżeństw i wierzy w prawo kobiety do kariery i małżeństwa z miłości.

Dragon Quest: Your Story
Odcinek: 1

Based on Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride games story.

Ryuka was enslaved and forced into building a great temple after being stolen from his father who he watched be killed by powerful foes when he was trying to protect him as a child. When he escapes slavery 10 years later he starts a journey to uncover the secrets of his fathers past and soon finds out his mother is still alive, so he sets off on an adventure to rescue her from the underworld. And, of course, he must also make the difficult decision of who to marry...Bianca or Flora?

Birthday Wonderland
Odcinek: 1

Filmowa adaptacja dziecięcej książki z 1981 roku Chikashitsu kara no Fushigi na Tabi.
Dziwny mężczyzna w garniturze, Hippocrates pojawia się w piwnicy mówiąc, że przybywa ze świata równoległego i oświadcza, że chce odnowić kontrakt lądowy. Akane i jej ciotka Chii przechodzą wraz z nim przez portal do jego świata i doświadczają fascynującej przygody.

Rikei ga Koi ni Ochita no de Shoumei shitemita.
Odcinek: 8

Shinya Yukimura i Ayame Himuro są naukowcami, którzy starają się wyjaśnić w naukowy sposób, zjawisko miłości. Co ciekawe, bohaterowie darzą się wzajemnie uczuciami, przez co stają się idealnymi królikami doświadczalnymi, dla ich teorii.

Koisuru Asteroid: Furikaeri - KiraKira Special!
Odcinek: 1

Recap of first 6 episodes of Koisuru Asteroid.

Aikatsu Stars!
Odcinek: 100

Yume Nijino aspiruje do zostania idolką. Z tego też powodu zapisuje się do Yotsuboshi Gakuen - specjalnej akademii z zajęciami dostosowanymi tak, by rozwijać talenty przyszłych gwiazd. Główna bohaterka, podobnie zresztą jak wszystkie uczennice, marzy, że pewnego dnia dostanie się w szeregi grupy S4, w skład której wchodzą cztery najlepsze idolki w szkole. Do spełnienia tego pragnienia czeka ją jednak długa i pełna trudności droga.

Aikatsu Stars! Movie
Odcinek: 1

film kinowy Aikatsu Stars!

Oda Cinnamon Nobunaga
Odcinek: 6

W tej jedynej w swoim rodzaju komedii o reinkarnacji samuraja jako psa historyczna śmierć Nobunagi jest dokładnie taka jaką znamy, jednakże poznajemy tutaj ciąg dalszy, kiedy odradza się on we współczesnej Japonii jako... pies o imieniu Cinnamon!... aczkolwiek, nie on jedyny! Jego towarzysze także odrodzili się... jako psy.

Kabukichou Sherlock
Odcinek: 18

Wschodnia część okręgu Shinjuku… Oświetlona neonami dzielnica Kabuki-chō rozpościera się w tym chaotycznym miejscu. Tam gdzie świecą światła, tam też powstaje mrok. Lecz nawet w najgłębszej ciemności, gdzie działają złoczyńcy, świeci światło kamienicy detektywów. Prowadzona przez “panią Hudson” kamienica ma siedmiu niezwyczajnych lokatorów.. Pewnej nocy, dochodzi do dziwnego morderstwa popełnionego przez Kubę Rozpruwacza, a wraz z nim rozpoczyna się przedstawienie…

GR: Giant Robo
Odcinek: 13

The year is 20XX. Mysterious huge robots called Giant Robo (GR) started to appear all over the world and destroy cities. The earth was covered with fear. And their next target is Japan! The hero of this animation Daisaku Kusama, who works in a diving shop, encounters a mysterious girl, simply called V who leads him to make a contract with an enormous robot Giant Robo 1 (GR1) at the ancient ruins (Minami Yonaguni Island) in Okinawa.

He made a contract with UNISOM (good guys) and was approved to be a commander of GR1. Thus his battle has begun against GRO (bad guys) and creates a lot of dramas. Before long, Giant Robo of the 21st century will ask the world the true meaning of its power.

Snow Eagle Lord
Odcinek: 26

Na podstawie chińskiej nowelki Lord Xue Ying (Snow Eagle Lord, Xue Ying Ling Zhu) autorstwa Wo Chi Xi Hong Shi (pseudonim - I Eat Tomatoes)

Imperium, w prowincji Promienistego Słońca, istnieje nic nieznaczący teren znany jako Terytorium Śnieżnego Orła! To dom klanu Dong Bo, klan naszego bohatera Xue Yinga! Jego ojciec, człowiek z ludu, który zostaje szlachcicem; jego matka, szlachcianka, która porzuciła swój własny klan dla miłości i jego brat, niewinny brzdąc. Ale spokój nie może trwać wiecznie, spokojne życie Xue Yinga zostaje zaburzone, a jedynym sposobem, aby je odzyskać to tylko dzięki sile!

Snow Eagle Lord 2nd Season
Odcinek: 4

Drugi sezon Xue Ying Ling Zhu 2

No Game No Life: Zero
Odcinek: 1

Adaptacja szóstego tomu nowelek No Game No Life

In ancient Disboard, Riku is an angry, young warrior intent on saving humanity from the warring Exceed, the sixteen sentient species, fighting to establish the One True God amongst the Old Deus. In a lawless land, humanitys lack of magic and weak bodies have made them easy targets for the other Exceed, leaving the humans on the brink of extinction. One day, however, hope returns to humanity when Riku finds a powerful female Ex-machina, whom he names Schwi, in an abandoned elf city. Exiled from her Cluster because of her research into human emotions, Schwi is convinced that humanity has only survived due to the power of these feelings and is determined to understand the human heart. Forming an unlikely partnership in the midst of the overwhelming chaos, Riku and Schwi must now find the answers to their individual shortcomings in each other, and discover for themselves what it truly means to be human as they fight for their lives together against all odds. Each with a powerful new ally in tow, it is now up to them to prevent the extinction of the human race and establish peace throughout Disboard!

No Game No Life: Zero - Manner Movie
Odcinek: 1

Short theater manners animation shown before main movie.

Rokka no Yuusha
Odcinek: 10

Kiedy w głębinach ciemności przebudził się Majin, bóstwo przeznaczenia wyznaczyło szóstkę bohaterów przekazując im moce, dzięki którym będą mogli ocalić świat. Adlet, chłopak będący samozwańczym „najsilniejszym mężczyzną na ziemi”, będąc jednym z wybranych Rokka no Yuusha (Bohaterów Sześciu Kwiatów) wyrusza spotkać się z resztą – na miejsce jednak przybywa siedmiu śmiałków. Herosi podejrzewają, iż pośród siódemki czai się wróg, a początkowe podejrzenia padają właśnie na Adleta.

Promare
Odcinek: 1

W piekle płonącego wieżowca Galo Thymos, nowy rekrut Burning Rescue, pogrąża się w gwałtownej walce z Lio Fotią, przywódcą grupy terrorystycznej Mad Burnish. To wywołuje łańcuch wydarzeń, w wyniku których Galo kwestionuje prawdziwe motywy Burnisha i poznaje niepokojącą prawdę od Lio, która może zmienić losy świata.

Promare: Galo-hen
Odcinek: 1

A prequel set one day before the events of the Promare film.

Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.