Kakuchou Shoujo-Kei Trinary

Odcinki: 34
Czas odcinka: 5 min.
Typ: ONA
Status: Zakończone
Start emisji: 2017-04-12
Koniec emisji: 2017-11-29
MPAA: PG-13

Kakuchou Shoujo-Kei Trinary

拡張少女系トライナリー,Augmented Reality Girls Trinary,拡張少女系トライナリー・アニメ,Kakuchō shōjo-kei torainarī,Kuòzhāng Shàonǚ Xì TRINARY,扩张少女系三重奏,
W Japońskiej stolicy 2016 roku, pojawiło się ogromne zjawisko.
Przez kilka miesięcy po wydarzeniu, nie były znane przyczyny jego powstania.
Ludzie owe zjawisko nazwali „Fenomenem”.
Jedyne, co wiadomo, to to, że wnętrze tego „Fenomenu” wchłania ludzi i powoduje w nich szaleństwo i ochotę zabijania się nawzajem.
Japoński rząd, który martwi się obecną sytuacją,
stworzył Specjalną Jednostkę Ataku, by neutralizować pojawienie się tych zjawisk.
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komunikacji, która podlega Wydziałowi Zarządzania poinformowała, że Specjalny Zespół Strategii w Rzeczywistości zostanie poszerzony o Specjalny Zespół, który składać się będzie z piątki dziewczyn. Ta jednostka znana jest jako „Trinary”.
Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.