Inugami-san to Nekoyama-san Special

Dodatkowy odcinek ukazujący wycieczke Aki, Inugami oraz Nekoyamy do Gorących źródeł.

Love Stage!!

Spotkali się jako dzieci na planie reklamy. Izumi, urocza dziewczynka z kiteczkami i Ryouma, przystojny młody dżentelmen. Dla niego był to początek niewinnej miłości, dla niej trauma na całe życie. Teraz, po latach, mają zagrać razem ponownie. Ryouma widzi w tym szansę, by wyznać swojej wybrance uczucia. Problem polega na tym, że Izumi, jakby nie spojrzeć, nie wyrosła wcale na piękną, młodą kobietę… a na zaniedbującego swój wygląd młodego mężczyznę, który na dodatek jest otaku. Jak to się, do diabła, stało?!

Wo Jia Da Shixiong Naozi You Keng

Zabawne przygody najstarszego ucznia sekty, która ma problem z mózgiem.

Dongfang Xianyun zostaje reinkarnowany jako najstarszy uczeń beztroskiej sekty. Ale jedyne, co mu przychodzi do głowy, to upewnić się, że nie umrze z rąk „głównego bohatera”. Przeczytaj, ponieważ nie ma sensu dla swoich rodzeństwa uczniów, unikając flag w lewo i w prawo.

Joshiochi!: 2-kai kara Onnanoko ga... Futtekita!?

Sousuke mieszka w zniszczonym budynku mieszkalnym, gdzie jego jedyną pociechą jest to, że właścicielką jest piękna kobieta, a dziewczyna, która mieszka nad nim, jest urocza.
Pewnego dnia sufit nad nim skrzypi i... Bang! Z drugiego piętra, bezpośrednio nad nim, słodka dziewczyna spada na niego...!?
W spotkaniu erotycznym, które można zaklasyfikować jako cud, przypadkowo przyłapuje ich właścicielka. Potem z jakiegoś powodu główny bohater zaczyna żyć z obiema tymi pięknymi kobietami pod jednym dachem. Co dokładnie stanie się z tym trójkątem miłosnym...!?

Ajin Part 1: Shoudou

Film przedstawiający wydarzenia z odcinków 1-6 pierwszego sezonu Ajina.

Ichigo 100\%

Pewnego dnia Junpei Manaka na dachu swojej szkoły natrafia na śliczną dziewczynę, a raczej to ona spada na niego. Dziewczyna podnosi się szybko i ucieka w pośpiechu, zostawiając swój notatnik i niezatarte wspomnienie bielizny w truskawki. Właścicielką zeszytu okazuje się Toujou Aya - najmądrzejsza w całej szkole, choć niegrzesząca urodą dziewczyna. Manaka w poszukiwaniach swojej "truskawkowej piękności" dochodzi do wniosku, że nie może być nią nikt inny jak najładniejsza dziewczyna w szkole - Tsukasa Nishino. Po dość oryginalnym wyznaniu miіości do Nishino, ku zdziwieniu Manaki, dziewczyna zgadza się z nim umówić. Niestety wkrótce wychodzi na jaw, że to nie ona jest ową pięknością z bielizną w truskawki.

Danganronpa 3: The End of Kibougamine Gakuen - Mirai-hen

Po tym, jak świat ledwie uniknął destrukcji w wyniku "Największego, Najbardziej Okropnego i Najtragiczniejszego Wydarzenia w Dziejach Ludzkości", spowodowanego przez "Ostateczną Rozpacz", powołano "Fundację Przyszłości", która ma ochronić świat przed chaosem. Instytucja ta wprowadza w życie plany mające na celu przywrócenie normalnego porządku. Tymczasem Makoto Naegi jest podejrzewany o zdradę z powodu ochraniania tak zwanych "Pozostałości Rozpaczy", które mogą doprowadzić do tragedii. Wobec tego członkowie Fundacji spotykają się, ponieważ muszą zadecydować o karze czekającej Naegiego, by ostatecznie raz jeszcze dać się uwięzić i wplątać w chore rozgrywki Monokumy, ogłaszającego rozpoczęcie "Ostatecznego Zabijania". Jedyne, co pozostaje naszym bohaterom, aby uniknąć śmierci, to kolejna próba wytropienia zdrajcy i wykonanie na nim kary.

Saishuu Heiki Kanojo

Nastoletnia uczennica zostaje przerobiona na broń ostateczną, a jej chłopak, będący głównym bohaterem, nie może się z tym pogodzić. Podobnie jak on nie poznamy wielu szczegółów, dotyczących powstania i życia „zabójczej broni”.
by Sfor

Net-juu no Susume Special

Net-juu no Susume Special opowiada historię Moriko Morioko i Yuuty Sakurai po wydarzeniach z głównej serii.

Berserk (2016)

Jeśli ktoś kiedyś pomyślał, że życie potraktowało go wyjątkowo podle, najpewniej nie znał historii Gutsa. Mężczyzna przez wplątanie się w działania wielkich i złych sił w okrutny sposób stracił przyjaciół i część siebie (dosłownie), a jego kobietę spotkał los niewiele różniący się od śmierci. Na dodatek został naznaczony klątwą, która nieustannie ciągnie go ku przeznaczeniu przegrania z nieczystymi siłami.
Jednakże Guts nigdy się nie poddał i wciąż wytrwale walczy o swoje życie przeciwko fatum i nieprzyjaznemu światu. Kierowany zemstą i bezwzględnością, toruje sobie drogę z pomocą nadludzkiej siły i ogromnego miecza. Czy uda mu się zrzucić z siebie przeklęte jarzmo i dopełnić wendetty? Czy… czy to jeszcze jest człowiek?

Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.