Rakshasa Street

Na podstawie chińskiej manhua Zhen Hun Jie (Requiem Street/Rakshasa Street)

Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Na podstawie nowelek Death March kara Hajimaru Isekai Kyousoukyoku

Bannou Yasai Ninninman

Mała dziewczynka Mari zostaje w szkole zmuszona do zjedzenia posiłku, w którego skład wchodzi: marchewka, papryka i mleko. Akurat tak się złożyło, że są to dla niej rzeczy nie do przełknięcia. Aby uniknąć kłopotów połyka wszystko w całości. Niestety jej organizm tego nie wytrzymuje i dziewczynka traci przytomność. Kiedy Mari dochodzi do siebie pojawiają się przed nią trzy stworki uosabiające marchewkę, paprykę i mleko. Istoty te postanawiają pomóc dziewczynce pojednać się z jej przyjaciółką.

Lovely Complex

Risa Koizumi i Atsushi Otani chodzą do tej samej klasy w szkole średniej. Ale nie tylko to ich łączy, oboje moją kompleksy związane ze swoim wzrostem. Risa jest bardzo wysoka a Otani niski. Obojgu spotkało też rozczarowanie miłosne, zostali odrzuceni przez obiekt swojej miłości właśnie ze względu na swój wzrost. W swojej klasie nazywani są All Hanshin Kyojin - komiczny duet, ze względu na piętnastocentymetrową różnicę we wzroście i fakt, że zawsze kłócą się w zabawny sposób. Zamiast jednak się kłócić postanawiają zawrzeć rozejm, przypięczętowany zakładem, kto pierwszy znajdzie partnera.

Idol Kouhosei

Ludzkość stoi na krawędzi zagłady. Liczba zawieranych małżeństw i urodzeń drastycznie spadła. Aby zapobiec zagładzie rząd wprowadził specjalną ustawę mającą uratować ludzkość.

UQ Holder! OVA

Odcinek OVA dołączony do 14 tomu mangi UQ Holder!

Yumeria

Mikuri Tomokazu to przeciętny uczeń liceum. W jego życiu nie zdarzyło się dotąd nic specjalnego i wydaje się, że nic takiego nie nastąpi. Wszystko zmienia się jednak na krótko przed jego szesnastymi urodzinami - Mikuri ma sen, w którym znajduje się na dziwnej opustoszałej ziemi. Zanim dotrze do niego, gdzie się znalazł, zauważa lecącą w powietrzu dziewczynę, walczącą z dziwnym robotem. Dziewczyna zostaje trafiona, spada na ziemię, a Mikuri łapie ją. Sen się kończy, a Mikuri budzi się w swoim łóżku. Ku swojemu zdziwieniu i przerażeniu odkrywa, że dziewczyna, którą spotkał we śnie, przeniosła się do świata realnego i śpi obok niego w łóżku. Jedynym słowem, jakie potrafi powiedzieć, jest Mone, stąd też bierze się jej imię. To wydarzenie zapoczątkowuje serię dziwnych i ekscytujących zarazem wydarzeń, sprawiając, że zaczną zacierać się granice pomiędzy snem, a rzeczywistością.

A-Channel

A­‑Channel opowiada o perypetiach czwórki przyjaciółek – Run, Tooru, Yuuko i Nagi.

Copyright © 2020 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.