Mankitsu Happening

Odcinki: 4
Czas odcinka: 30 min.
Typ: OVA
Status: Zakończone
Start emisji: 2015-03-27
Koniec emisji: 2015-08-28
MPAA: Rx

Mankitsu Happening

漫喫ハプニング,
Po serii nieudanych prac, Keiichi Oyamada ląduje w małej kawiarni mangi. Rzeczy wydają się być proste patrząc od pierwszego dnia. Jego najlepszym przyjacielem jest jego menedżer i dostaje pracę u boku pięknej Rei Suzukawa. Również jego urocza przyjaciółka z dzieciństwa, Kururu Hiiragi, jest regularnym bywalcem!
Z powodu dziwacznych zbiegów okoliczności zawsze wydaje się, że kończy się uprawianiem seksu z każdą ze współpracowniczek!

Gatunki:

Komedia Harem Hentai Yuri

Tagi:

Seks
Copyright © 2020 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.