Tamashii Insert

Odcinki: 2
Czas odcinka: 15 min.
Typ: OVA
Status: Zakończone
Start emisji: 2017-07-07
Koniec emisji: 2017-10-06
MPAA: Rx

Tamashii Insert

Anime prezentuje wydarzenia pół roku później po tym, jak ojciec Naoto Takahashiego się ożenił. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że nadal nie potrafi przekonać się do nowej rodziny - jego macochy - Sachiko, oraz jego przybranej siostry o imieniu Yui.
Pewnej nocy, gdy rozmyśla o tym, jak sprawić, aby polepszyć stosunki z jego siostrą przypadkowo dostaję na telefon aplikację, która pozwala przejąć mu ciało drugiej osoby.

Gatunki:

Hentai
Copyright © 2020 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.