Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2015-04-03
Koniec emisji: 2015-06-26
MPAA: PG-13

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

DanMachi,Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?,ダンジョンに出会いを求めるのは間違っているだろうか,Is It Wrong That I Want to Meet You in a Dungeon?,ダンまち,
Wielkie miasto Orario, jest bramą do podziemnego labiryntu powszechnie zwanego „Lochem”. Jest on miejscem, w którym można zdobyć nie tylko chwałę i bogactwa, ale istnieje też szansa, że spotka się tam miłość swojego życia. Zapierająca dech w piersiach historia o pragnącym zostać poszukiwaczem przygód chłopcu oraz nieposiadającej wyznawców nieudolnej bogini.
Copyright © 2019 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.