Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - The Animation

Odcinki: 13
Czas odcinka: 24 min.
Typ: TV
Status: Zakończone
Start emisji: 2013-07-05
Koniec emisji: 2013-09-27
MPAA: R

Danganronpa: Kibou no Gakuen to Zetsubou no Koukousei - The Animation

Danganronpa: The Animation,Dangan Ronpa: The Animation,ダンガンロンパ,希望の学園と絶望の高校生,THE,ANIMATION,ダンガンロンパ 希望の学園と絶望の高校生 THE ANIMATION,
Grupa piętnastu elitarnych uczniów z liceum zostaje przeniesiona do specjalnej, ekskluzywnej szkoły. Ukończenie jej gwarantuje ci sukces w życiu, jednak bardzo trudno tego dokonać. Jej dyrektorem jest niejaki niedźwiadek zwany Monokuma – wyjaśnia on, że owy proces zahacza o popełnienie morderstwa. Jedyny sposób to zabić innego ucznia i nie dać się złapać na przestępstwie. Jeżeli reszta uczniów odkryje tożsamość mordercy, tylko on zginie, jednak jeśli nie uda im się tego zrobić, to zabójca odejdzie ze szkoły z dyplomem. Reszta zaś straci życie. Kto spośród nich przeżyje tą krwawą grę?
Copyright © 2020 ogladajanime.pl
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ogladajanime.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o anime oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały wideo (mi. vidoza.net, youtube.com, streamango.com, openload.co itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.